אומנות החיים

אומנות הגוף

בגני שרונים ניתן למצוא מגוון פעילויות תרבות וספורט שיעשירו את חיי היומיום שלכם וישמרו עליכם בריאים ופעילים. חוגי ספורט כמו התעמלות מים בבריכה, יוגה, צ’י קונג, התעמלות כיסאות, אירובי בליווי מוזיקה ועוד.

אומנות הנפש

אמנות לא רק נערצת אלא מאומצת באופן פעיל בגני שרונים. אנו מקיימים מגוון פעילויות יצירה ואומנות המעודדות את הדיירים שלנו לגלות את הכישרונות החבויים שלהם. בין אם זה אומנות בחימר, פסיפס, ציור או מוזיקה, לדיירים שלנו יש הזדמנות לחקור צורות אמנות שונות ולטפח את כישרונותיהם. תן לרוח האמנותית שלך לפרוח בגני שרונים וליצור חברויות עם אנשים שחולקים את התשוקה שלך.

אומנות העיצוב

בגני שרונים דירות 2 עד 3 חדרים – מוארות, מעוצבות ומותאמות לגיל המבוגר. חלקן פונות לנוף המרהיב של השדות או העיר וחלקן אל הפטיו הפורח. בכל הדירות מרפסות שמש או גינה, הדירות מעוצבות ומאובזרות ברמת גימור גבוהה ובסטנדרט מוקפד. לובי הבית עבר שיפוץ אדריכלי מקיף והוא כיום פנינת חן יפייפיה לשימוש והנאת דיירי הבית.

אומנות השלווה

גני שרונים מספק לדייריו את כל השירותים הנחוצים לחיים נוחים, עשירים ופעילים. השירותים בבית כוללים שירותי קבלה, שירותי מרפאה והשגחה רפואית 24 שעות ביממה, ניקיון ואחזקה, שירותים סוציאליים, שירותי הסעות, אם בית ועוד. צוות הבית מקדיש את כל מאודו למתן שירות מקצועי ומיטבי, כך שלדיירים נותר רק ליהנות מהשלווה ומהביטחון שהחיים בבית מאפשרים להם.

רוצים להצטרף אלינו?

השאירו פרטים ונציגנו ידאג לחזור אליכם לתאום פגישה.

    img