כתבה אודות "גני שרונים" מתוך עיתון "לאשה"

נכתבה ע"י מיכל מורן, מנהלת השיווק והמכירות

"דיור מוגן" הוא פתרון מצוין לגיל השלישי

"כולנו רוצים להישאר צעירים לנצח,

מכיוון שלצערנו הדבר לא אפשרי "דיור מוגן" הוא הפתרון הבא אחריו.

"דיור מוגן" בא לספק ביטחון אישי וביטחון חברתי.

ב"דיור מוגן " "גני שרונים" נהנים הדיירים מכל העולמות מצד אחד גרים בדירות מרווחות מתנהלים בדירתם בדיוק כמו בבית, מבשלים, מארחים ועושים כל מה שעשו בביתם הפרטי בעיר, מצד שני בכל רגע הם יכולים ליהנות ממתקניו השונים של ה"דיור מוגן" מברכת השחייה, חדר כושר, אודיטוריום, חוגים מגוונים, הרצאות מרתקות, והכל בקלות נוחיות ונגישות, והדבר החשוב ביותר נהנים מחיי חברה מגוונים שהם אחד מהסודות לאריכות חיים ואיכות חיים. דיירים נפגשים בחוגים ובהרצאות יושבים ב"לובי" לשתות קפה, יוצאים לטיולים ברחבי הארץ וגם בחו"ל.

"בגני שרונים" הדיירים נהנים מביטחון אישי ושקט נפשי: שרותי מרפאה ועזרה 24 שעות ביממה, שומרים 24 שעות ביממה ומצלמות אבטחה משוכללות.

כל הדברים הללו מתקיימים בדיור מוגן "גני שרונים" הנמצא בלב השרון במושבה הפסטורלית אבן יהודה. מצד אחד המקום שקט ונעים וצד שני יש נגישות ותחבורה למרכז נתניה רעננה כפר סבא ועוד….

"גני שרונים" הוא בית דיור מוגן משפחתי אינטימי ומחבק, כל אנשי הצוות מחויבים לקשר אישי עם כל אחד ואחת מהדיירים, ותמיד יש מי מאנשי הצוות שאפשר לפנות אליו בכל נושא כולל המנכ"ל שדלתו פתוחה בכל עת לכל דייר ודיירת.

ב"גני שרונים" מגוון דירות, 2 חדרים, 2 מורחבות ו- 3 חדרים בכל דירה יש מרפסת והדירות מתוכננות היטב לרווחת הדייר. הדירות מצטיינות בעיצוב מודרני, בגימור איכותי ובאבזור מתקדם תוך התחשבות בצרכים העתידיים של כל דייר ודייר.
"
ב "גני שרונים" קיימים כמה מסלולי תשלום הוגנים ותחרותיים, והנהלת המקום עוזרת להתאים בגמישות מסלולי תשלום אישיים וייחודיים תוך הקשבה לכל אחד ואחת על פי אפשרויותיו.

אנו גאים לומר ב "גני שרונים" הדיירים שלנו חיים בבית תוסס ושמח השופע אהבה שלווה וביטחון.

"גני שרונים" הוא בית אמיתי וייחודי !!!!!!!!!!!!!!

לתיאום פגישת הכירות אישית טלפונית 1800-20-20-50